Nivo Lightbox (7.x-1.0-beta1) - en to hi translation catalogue (9 entries)

en: Default
hi: डीफॉल्ट

en: Theme
hi: थीम

en: Original image
hi: मूल छवि

en: Not installed
hi: स्थापित नहीं

en: Installed
hi: संस्थापित

en: Error message
hi: त्रुटि संदेश

en: Image style
hi: छवि शैली

en: None (original image)
hi: कोई (मूल छवि) नहीं

en: Image style: @style
hi: छवि शैली: @style
