Nivo Lightbox (7.x-1.0-beta1) - en to hr translation catalogue (10 entries)

en: Default
hr: Zadano

en: Theme
hr: Tema

en: Original image
hr: Izvorna slika

en: Not installed
hr: Nije instalirano

en: Installed
hr: Instaliran

en: Effect
hr: Efekt

en: Error message
hr: Poruka greške

en: Image style
hr: Stil slike

en: None (original image)
hr: Ništa (izvorna slika)

en: Image style: @style
hr: Stil slike: @style
