Nivo Lightbox (7.x-1.0-beta1) - en to it translation catalogue (11 entries)

en: Default
it: Predefinito

en: Theme
it: Tema

en: Original image
it: Immagine originale

en: Not installed
it: Non installato

en: Fade
it: Dissolvenza

en: Installed
it: Installato

en: Effect
it: Effetto

en: Error message
it: Messaggio di errore

en: Image style
it: Stile immagine

en: None (original image)
it: Nessuno (immagine originale)

en: Image style: @style
it: Stile immagine: @style
