Nivo Lightbox (7.x-1.0-beta1) - en to ku translation catalogue (7 entries)

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: Original image
ku: وێنەی ڕاستەقینە

en: Not installed
ku: دانەمەزرێنراوە

en: Installed
ku: دامەزرێنراوە

en: Error message
ku: هەڵەپەیام

en: Image style
ku: شێوازی وێنە

en: Image style: @style
ku: شێوازی وێنە:‌ @style
