Nivo Lightbox (7.x-1.0-beta1) - en to lt translation catalogue (10 entries)

en: Default
lt: Numatytasis

en: Theme
lt: Tema

en: Original image
lt: Originalus paveikslėlis

en: Not installed
lt: Neįdiegta

en: Installed
lt: Įdiegta

en: Effect
lt: Efektas

en: Error message
lt: Klaidos žinutė

en: Image style
lt: Paveikslėlio stilius

en: None (original image)
lt: Nieko (originalus paveikslėlis)

en: Image style: @style
lt: Paveikslėlio stilius: @style
