Nivo Lightbox (7.x-1.0-beta1) - en to oc translation catalogue (10 entries)

en: Default
oc: Per defaut

en: Theme
oc: Tèma

en: Original image
oc: Imatge original

en: Not installed
oc: Pas installat

en: Installed
oc: Installat

en: Effect
oc: Effet

en: Error message
oc: Messatge d'error

en: Image style
oc: Estil d'imatge

en: None (original image)
oc: Pas cap (imatge original)

en: Image style: @style
oc: Estil de l'imatge : @style
