Nivo Lightbox (7.x-1.0-beta1) - en to sl translation catalogue (7 entries)

en: Default
sl: Privzeto

en: Theme
sl: Tema

en: Original image
sl: Prvotna slika

en: Not installed
sl: Ni nameščeno

en: Installed
sl: Nameščeno

en: Effect
sl: Učinek

en: Error message
sl: Sporočilo o napaki
