Nivo Lightbox (7.x-1.0-beta1) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Theme
th: แบบเว็บไซต์

en: Not installed
th: ไม่ได้ติดตั้งไว้

en: Installed
th: ติดตั้ง

en: Error message
th: ข้อความผิดพลาด

en: Image style
th: ลักษณะของรูป
