Nivo Lightbox (7.x-1.0-beta1) - en to vi translation catalogue (11 entries)

en: Default
vi: Mặc định

en: Theme
vi: Sắc thái

en: Original image
vi: Hình ảnh gốc

en: Not installed
vi: Chưa được cài đặt

en: Fade
vi: Mờ

en: Installed
vi: Đã cài đặt

en: Effect
vi: Hiệu ứng

en: Error message
vi: Thông báo lỗi

en: Image style
vi: Kiểu dáng ảnh

en: None (original image)
vi: Không (ảnh gốc)

en: Image style: @style
vi: Kiểu dáng ảnh: @style
