Nivo Lightbox (7.x-1.0-beta1) - en to ar translation catalogue (11 entries)

en: Default
ar: الافتراضي

en: Theme
ar: سمة

en: Original image
ar: الصورة الأصلية

en: Not installed
ar: غير مثبت

en: Fade
ar: تلاشي

en: Installed
ar: مثبت

en: Effect
ar: التأثير

en: Error message
ar: رسالة الخطأ

en: Image style
ar: نمط الصورة

en: None (original image)
ar: لا يوجد (الصورة الأصلية)

en: Image style: @style
ar: نمط الصورة: @style
