Nivo Lightbox (7.x-1.0-beta1) - en to az translation catalogue (7 entries)

en: Default
az: Susmaya görə

en: Theme
az: Tema

en: Original image
az: Orginal şəkil

en: Not installed
az: Quraşdırılmayıb

en: Installed
az: Quraşdırılıb

en: Effect
az: Effekt

en: Error message
az: Xəta mesajı
