Nivo Lightbox (7.x-1.0-beta1) - en to be translation catalogue (10 entries)

en: Default
be: Прадвызначана

en: Theme
be: Тэма

en: Original image
be: Сапраўдная выява

en: Not installed
be: Не інсталявана

en: Installed
be: Усталявана

en: Effect
be: Вынік

en: Error message
be: Паведамленне пра памылку

en: Image style
be: Стыль выявы

en: None (original image)
be: Ніяк (сапраўдная выява)

en: Image style: @style
be: Стыль выявы: @style
