Nivo Lightbox (7.x-1.0-beta1) - en to bo translation catalogue (9 entries)

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: Theme
bo: བརྗོད་གཞི

en: Original image
bo: ཐོག་མའི་པར་རིས

en: Not installed
bo: སྒྲིག་འཇུག་བྱས་མེད

en: Installed
bo: སྒྲིག་འཇུག་བྱས་ཟིན

en: Effect
bo: སྣང་བརྙན

en: Image style
bo: པར་རིས་ཀྱི་བཟོ་ལྟ

en: None (original image)
bo: མེད་པ༼ཐོག་མའི་པར་རིས༽

en: Image style: @style
bo: པར་རིས་ཀྱི་བཟོ་ལྟ་ལ་@style
