Nivo Lightbox (7.x-1.0-beta1) - en to da translation catalogue (13 entries)

en: Default
da: Standard

en: Theme
da: Tema

en: Original image
da: Originalt billede

en: Not installed
da: Ikke installeret

en: Installed
da: Installeret

en: Effect
da: Effekt

en: Error message
da: Fejlmeddelelse

en: Slide down
da: Glid ned

en: Image style
da: Billedformat

en: None (original image)
da: Ingen (originalt billede)

en: Image style: @style
da: Billedformat: @style

en: Default view mode
da: Standard view mode

en: No theme
da: Intet tema
