Nivo Lightbox (7.x-1.0-beta1) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: Not installed
gu: સ્થાપિત થયેલ નથી

en: Effect
gu: અસર

en: Error message
gu: ભૂલ સંદેશ

en: Image style
gu: ચિત્ર શૈલી
