Nivo Lightbox (7.x-1.0-beta1) - en to he translation catalogue (9 entries)

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Theme
he: ערכת עיצוב

en: Original image
he: התמונה המקורית

en: Not installed
he: לא מותקן

en: Installed
he: מותקן

en: Effect
he: אפקט

en: Error message
he: הודעת שגיאה

en: Image style
he: סגנון תמונה

en: Image style: @style
he: סגנון תמונה: @style
