Nivo Lightbox (7.x-1.0-beta1) - en to hu translation catalogue (15 entries)

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: Theme
hu: Smink

en: Original image
hu: Eredeti kép

en: Not installed
hu: Nincs telepítve

en: Fade
hu: Áttünés

en: Installed
hu: Telepített

en: Effect
hu: Hatás

en: Error message
hu: Hibaüzenet

en: Image style
hu: Képstílus

en: None (original image)
hu: Nincs (eredeti kép)

en: Image style: @style
hu: Képstílus: @style

en: Default view mode
hu: Alapértelmezett nézet mód

en: None (no theme)
hu: Semmi (nincs smink)

en: Effect: @effect
hu: Effekt: @effect

en: Theme: @theme
hu: Smink: @theme
