Nivo Lightbox (7.x-1.0-beta1) - en to ja translation catalogue (12 entries)

en: Default
ja: デフォルト

en: Theme
ja: テーマ

en: Original image
ja: オリジナル画像

en: Not installed
ja: 未インストール

en: Fade
ja: フェード

en: Installed
ja: インストール済み

en: Effect
ja: 効果

en: Error message
ja: エラーメッセージ

en: Image style
ja: 画像のスタイル

en: None (original image)
ja: なし（オリジナル画像）

en: Image style: @style
ja: 画像のスタイル: @style

en: Default view mode
ja: デフォルトのビューモード
