Nivo Lightbox (7.x-1.0-beta1) - en to lv translation catalogue (10 entries)

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Theme
lv: Tēma

en: Original image
lv: Oriģinālais attēls

en: Not installed
lv: Nav instalēts

en: Installed
lv: Instalēts

en: Effect
lv: Effekts

en: Error message
lv: Kļūdas paziņojums

en: Image style
lv: Attēla stils

en: None (original image)
lv: Nekas (oriģinālais attēls)

en: Image style: @style
lv: Attēla stils: @style
