Nivo Lightbox (7.x-1.0-beta1) - en to pl translation catalogue (14 entries)

en: Default
pl: Domyślny

en: Theme
pl: Skórka

en: Original image
pl: Oryginalny obrazek

en: Not installed
pl: Niezainstalowany

en: Fade
pl: Zanikanie

en: Installed
pl: Zainstalowane

en: Effect
pl: Efekt

en: Error message
pl: Komunikat o błędzie

en: Slide down
pl: Przesuń w dół

en: Image style
pl: Styl obrazka

en: None (original image)
pl: Brak (oryginalny obraz)

en: Image style: @style
pl: Styl obrazków: @style

en: Default view mode
pl: Domyślny tryb wyświetlania

en: No theme
pl: Brak skórki
