Nivo Lightbox (7.x-1.0-beta1) - en to sk translation catalogue (10 entries)

en: Default
sk: Predvolené

en: Theme
sk: Téma vzhľadu

en: Original image
sk: Originálny obrázok

en: Not installed
sk: Nenainštalovaný

en: Installed
sk: Inštalované

en: Effect
sk: Efekt

en: Error message
sk: Chybová správa

en: Image style
sk: Štýl obrázka

en: None (original image)
sk: Žiadny (pôvodný obrázok)

en: Image style: @style
sk: Štýl obrázka: @style
