Nivo Lightbox (7.x-1.0-beta1) - en to sv translation catalogue (13 entries)

en: Default
sv: Förvald

en: Theme
sv: Tema

en: Original image
sv: Originalbild

en: Not installed
sv: Inte installerad.

en: Fade
sv: Tona

en: Installed
sv: Installerad

en: Effect
sv: Effekt

en: Error message
sv: Felmeddelande

en: Slide down
sv: Glid ned

en: Image style
sv: Stilmall för bild

en: None (original image)
sv: Ingen (ursprunglig bild)

en: Image style: @style
sv: Bildstil: @style

en: Default view mode
sv: Standardläge för visning
