Nivo Lightbox (7.x-1.0-beta1) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: Default
ta: இயல்பான

en: Theme
ta: தீம்

en: Original image
ta: அசல் படம்

en: Not installed
ta: நிறுவப்படவில்லை

en: Installed
ta: நிறுவப்பட்டது

en: Effect
ta: விளைவு

en: Error message
ta: பிழை செய்தி
