Nivo Lightbox (7.x-1.0-beta1) - en to tr translation catalogue (12 entries)

en: Default
tr: Varsayılan

en: Theme
tr: Tema

en: Original image
tr: Özgün görsel

en: Not installed
tr: Kurulu değil

en: Fade
tr: Açılma/kararma

en: Installed
tr: Kurulu

en: Effect
tr: Etki

en: Error message
tr: Hata mesajı

en: Image style
tr: Resim stili

en: None (original image)
tr: Hiçbiri (özgün resim)

en: Image style: @style
tr: Resim stili: @style

en: Default view mode
tr: Varsayılan gösterim kipi
