Nivo Lightbox (7.x-1.0-beta1) - en to uk translation catalogue (17 entries)

en: Default
uk: Базово

en: Theme
uk: Тема

en: Original image
uk: Оригінальне зображення

en: Not installed
uk: Не встановлено

en: Fade
uk: Згасання

en: Installed
uk: Встановлено

en: Effect
uk: Ефект

en: Error message
uk: Повідомлення про помилку

en: Slide down
uk: Вислизати вниз

en: Image style
uk: Стиль зображення

en: None (original image)
uk: Немає (оригінальне зображення)

en: Image style: @style
uk: Стиль зображення: @style

en: Default view mode
uk: Усталений режим перегляду

en: No theme
uk: Без теми

en: Deleted the old banner thumbnails.
uk: Видалено мініатюри старих банерів.

en: Added a default transition to each slide where applicable.
uk: Доданий, де можливо, перехід за умовчанням для кожного слайда.

en: Theme: @theme
uk: Тема: @theme
