Nivo Slider (7.x-1.0-beta3) - en to am translation catalogue (10 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Next
am: ቀጣይ

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Yes
am: እሺ

en: No
am: እምቢ

en: Weight
am: ክብደት

en: Default
am: ነባሪ

en: Published
am: የታተመ

en: Navigation
am: መጓጓዛ

en: Rows
am: ረድፎች
