Nivo Slider (7.x-1.0) - en to th translation catalogue (14 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Next
th: ถัดไป

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: Weight
th: น้ำหนัก

en: Theme
th: แบบเว็บไซต์

en: Options
th: ตัวเลือก

en: General
th: ทั่วไป

en: Navigation
th: นำทาง

en: Rows
th: แถว

en: Random
th: สุ่ม

en: Available
th: อนุญาตให้สอบเมื่อ

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
th: กำหนดหน้าโดยใช้ path ของหน้านั้นๆ และให้กรอกบรรทัดละ path ใช้เครื่องหมาย '*' สำหรับ path ใดๆ เช่น ถ้า path ของหน้าบล็อก คือ %blog ให้ใช้ %block-* สำหรับบล็อกส่วนตัวใดๆ ถ้าต้องการใช้หน้าแรก ให้กรอก %frong
