Nivo Slider (7.x-1.10) - en to ug translation catalogue (13 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Next
ug: كېيىنكى

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Description
ug: بايانى

en: Name
ug: ئىسىم

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: Options
ug: تاللاشلار

en: Published
ug: ئېلان قىلىنغان

en: General
ug: ئادەتتىكى

en: Configuration
ug: لايىھە

en: Navigation
ug: يول باشلاش

en: Not installed
ug: قاچىلانمىغان

en: Random
ug: ئىختىيارىي
