Nivo Slider (7.x-1.11) - en to mr translation catalogue (13 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Next
mr: पुढील

en: Delete
mr: मिटवा

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Weight
mr: मुल्य

en: Name
mr: नाव

en: Default
mr: मुळस्वरुप

en: Options
mr: विकल्प

en: Published
mr: प्रकाशित

en: General
mr: साधारण

en: Configuration
mr: संरूपण

en: Navigation
mr: आवागमन

en: Random
mr: अननुक्रमाने
