Nivo Slider (7.x-1.11) - en to ta translation catalogue (9 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Delete
ta: நீக்குக

en: Description
ta: விவரிப்பு

en: Weight
ta: நிறை

en: Name
ta: பெயர்

en: Default
ta: பொதுஇருப்பு

en: Published
ta: பிரசுரிக்கப்பட்டது

en: Navigation
ta: வழிசெலுத்தல்

en: Not installed
ta: நிறுவப்படவில்லை
