Nivo Slider (7.x-1.12) - en to dz translation catalogue (10 entries)

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: Next
dz: ཤུལ་མམ།

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Description
dz: འགྲེལ་བཤད།

en: Weight
dz: ལྗིད་ཚད།

en: Name
dz: མིང་།

en: Default
dz: སྔོན་སྒྲིག

en: Published
dz: དཔེ་བསྐྲུན་འབད་ཡོདཔ།

en: Navigation
dz: འགྲུལ་བསྐྱོདཔ།

en: Not installed
dz: གཞི་བཙུག་མ་འབད་བས་
