Nivo Slider (7.x-1.12) - en to hy translation catalogue (15 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Next
hy: Հաջորդը

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Name
hy: Անուն

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Options
hy: Ընտրանքներ

en: Published
hy: Հրապարակված

en: Prev
hy: Նախորդ

en: General
hy: Ընդհանուր

en: Configuration
hy: Կոնֆիգուրացիա

en: Not installed
hy: Տեղադրված չէ

en: Rows
hy: Տողեր

en: Installed
hy: Տեղադրված
