Nivo Slider (7.x-1.12) - en to ne translation catalogue (11 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Next
ne: अर्को

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Description
ne: विवरण

en: Weight
ne: वजन

en: Name
ne: नाम

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: Published
ne: प्रकाशित

en: Configuration
ne: कन्फिगरेसन

en: Navigation
ne: नेभिगेसन

en: Not installed
ne: इन्सटल भएको छैन
