Nivo Slider (7.x-1.2) - en to lt translation catalogue (33 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Next
lt: Kitas

en: Description
lt: Aprašymas

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Weight
lt: Svoris

en: Default
lt: Numatytasis

en: Theme
lt: Tema

en: Options
lt: Nustatymai

en: Published
lt: Paskelbtas

en: Prev
lt: Ankstesnis

en: General
lt: Bendras

en: Navigation
lt: Navigacija

en: Rows
lt: Eilutės

en: Random
lt: Atsitiktinis

en: Transition
lt: Perėjimas

en: Unavailable
lt: Neįmanoma

en: Columns
lt: Stulpeliai

en: Effect
lt: Efektas

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
lt: Nurodykite puslapius pagal jų kelius. Vienas kelias eilutėje. Simbolis '*' kaip pakaitinis elementas. Pavyzdžiui %blog tinklaraščio puslapis %blog-wildcard kiekvienam asmeniniui tinklaraščiui. %front pirmam puslapiui.

en: Image !number: !title
lt: Paveikslėlis !number: !title

en: - Default -
lt: - Numatytasis -

en: Configure slider content.
lt: Konfigūruoti skaidrių turinį.

en: Configure slider options.
lt: Konfigūruoti skaidrių nustatymus.

en: Nivo Slider
lt: Skaidrės ( Nivo Slider )

en: Configure slider content and options.
lt: Konfigūruoti skaidrių turinį ir nustatymus.

en: Upload a new slide image
lt: Įkelkite naujos skaidrės paveikslėlį

en: Slider images
lt: Skaidrių paveikslėliai

en: The title is used as alternative text for the slide image.
lt: Pavadinimas bus naudojamas kaip alternatyvus tekstas skaidrės paveikslėliui.

en: The description will be displayed with the slide image.
lt: Aprašymas bus rodomas kartu su skaidrės paveikslėliu.

en: Link slide to URL
lt: Skaidrės nuoroda

en: Show slide on specific pages
lt: Rodyti skaidrę tam tikruose puslapiuose

en: Select a transition. Selecting an option other than %default will force this slide to use the selected transition every time it appears. It overrides all other effect settings.
lt: Pasirinkite perėjimo efektą. Pasirinkę kitokį nei %default priversite šią skaidrę atsirasti pasirinktu efektu. Tai perrašys visus kitus efektų nustatymus.
