Nivo Slider (7.x-1.2) - en to ml translation catalogue (7 entries)

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: Next
ml: അടുത്തത്

en: Description
ml: വിവരണം

en: Yes
ml: അതെ

en: No
ml: അല്ല

en: Weight
ml: ഭാരം

en: Published
ml: പ്രസിദ്ധീകരിച്ചവ
