Nivo Slider (7.x-1.3) - en to ru translation catalogue (7 entries)

en: Title
ru: Ат

en: Description
ru: Тодарадып бижиири

en: Yes
ru: Ийе

en: No
ru: Чок

en: Default
ru: Ниити

en: Options
ru: Эдиглер

en: Navigation
ru: Навигация
