Nivo Slider (7.x-1.4) - en to pa translation catalogue (7 entries)

en: Title
pa: ਟਾਈਟਲ

en: Description
pa: ਵੇਰਵਾ

en: Yes
pa: ਹਾਂ

en: No
pa: ਨਹੀਂ

en: Weight
pa: ਭਾਰ

en: Default
pa: ਮੂਲ

en: Published
pa: ਪਬਲਿਸ਼ ਕੀਤਾ
