Nivo Slider (7.x-1.5) - en to fa translation catalogue (99 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Next
fa: بعدی

en: Delete
fa: حذف

en: Description
fa: توضیحات

en: Yes
fa: بله

en: No
fa: خیر

en: Weight
fa: وزن

en: Name
fa: نام

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: Theme
fa: پوسته

en: Options
fa: گزینه‌ها

en: Published
fa: منتشر شده

en: Effects
fa: جلوه‌ها

en: Prev
fa: قبلی

en: General
fa: عمومی

en: Configuration
fa: پیکربندی

en: Navigation
fa: پیمایش

en: Rows
fa: ردیف‌ها

en: Random
fa: تصادفی

en: ms
fa: میلی ثانیه

en: Transition
fa: انتقال

en: Fade
fa: محو شدن

en: Previous button text
fa: متن دکمه‌ی قبلی

en: Next button text
fa: متن دکمه‌ی بعدی

en: Animation speed
fa: سرعت انیمیشن

en: Unavailable
fa: در دسترس نیست

en: Usage
fa: کاربرد

en: Available
fa: در دسترس

en: Columns
fa: ستون‌ها

en: Effect
fa: اثر

en: Pause time
fa: مدت توقف

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
fa: صفحه‌ها را با استفاده از مسیر آنها به ازای هر خط یک  مسیر را مشخص کنید. حرف '*' کاراکتر عام است. به عنوان مثال از: %blog برای صفحه‌ها وبلاگ، از %blog-wildcard برای صفحه‌ها وبلاگ شخصی و از %front برای صفحه اول سایت استفاده کنید.

en: Slices
fa: تکه‌ها

en: Slides
fa: اسلایدها

en: Image !number: !title
fa: تصویر !number: !title

en: - Default -
fa: - پیش فرض -

en: Fold
fa: تا شدن

en: Slice Down
fa: برش به پایین

en: Slice Down Left
fa: برش به پایین چپ

en: Slice Up
fa: برش به بالا

en: Slice Up Left
fa: برش به بالا چپ

en: Slice Up Down
fa: برش به بالا پایین

en: Slice Up Down Left
fa: برش به بالا پایین چپ

en: Slide In Right
fa: برش به داخل راست

en: Box Random
fa: جعبه تصادفی

en: Box Rain
fa: جعبه باران

en: Box Rain Reverse
fa: جعبه باران معکوس

en: Box Rain Grow
fa: جعبه باران درخشان

en: Box Rain Grow Reverse
fa: جعبه باران درخشان معکوس

en: Starting slide
fa: اسلاید شروع

en: Slide in Left
fa: اسلاید در چپ

en: Select an effect. The chosen effect will be used to transition between slides.
fa: یک جلوه را انتخاب کنید. جلوه‌ی انتخاب شده برای انتقال بین اسلایدها استفاده می‌شود.

en: Effect properties
fa: ویژگی‌های جلوه

en: Used for slice animations.
fa: برای انیمیشن تکه‌ها استفاده می‌شود.

en: Box columns
fa: ستون‌های جعبه

en: Used for box animations.
fa: برای انیمیشن‌ جعبه‌ها استفاده می‌شود.

en: Box rows
fa: سطرهای جعبه

en: Pause animation when hovering over the slide
fa: متوقف شدن انیمیشن هنگامی که موس بر روی اسلاید قرار می‌گیرد

en: The Nivo Slider jQuery plugin is missing. Download the latest version of the Nivo Slider jQuery plugin and extract it to %sites/all or %sites/sitename.
fa: پلاگین Nivo Slider jQuery موجود نیست. آخرین نسخه‌ی Nivo Slider jQuery plugin را دانلود کنید و در %sites/all و یا %sites/sitename استخراج کنید.

en: Administer Nivo Slider
fa: مدیریت Nivo Slider

en: Allows a user to configure Nivo Slider.
fa: به کاربر اجازه می‌دهد که Nivo Silder را پیکربندی کند.

en: Configure slider content.
fa: پیکربندی محتوای اسلایدر

en: Configure slider options.
fa: پیکربندی تنظیمات اسلایدر

en: The default Nivo Slider theme.
fa: پوسته‌ی پیش‌فرض Nivo Slider

en: Configure slider content and options.
fa: پیکربندی محتوا و تنظیمات اسلایدر

en: Provides a user interface for building a rotating banner powered by the Nivo Slider jQuery plugin.
fa: یک واسط کاربری برای ساختن یک بنر چرخان توسط پلاگین Nivo Slider JQuery فراهم می‌کند.

en: Select a slider theme. The slider theme determines the overall appearance of the slider.
fa: یک پوسته اسلایدر انتخاب کنید. پوسته‌ی اسلایدر، ظاهر کلی اسلایدر را مشخص می‌کند.

en: Use a random starting slide
fa: استفاده از یک اسلاید شروع به صورت تصادفی

en: Randomly select a slide to begin the slideshow with.
fa: انتخاب یک اسلاید به طور تصادفی جهت شروع نمایش اسلاید با آن.

en: Specify which slide the slideshow begins with.
fa: اسلایدی را مشخص کنید که نمایش اسلاید با آن شروع می‌شود.

en: Slide #
fa: اسلاید شماره #

en: Enter a time in milliseconds. The animation speed determines how long it takes to transition from one slide to the next.
fa: یک زمان را بر حسب میلی ثانیه وارد کنید. سرعت انیمیشن، مشخص می‌کند که چقدر زمان طول می‌کشد تا حرکت از یک اسلاید به اسلاید بعدی صورت گیرد.

en: Disable slide transitions while the user is hovering over the slide.
fa: غیرفعال کردن انتقال اسلایدها هنگامی که کاربر موس را بر روی اسلاید قرار می‎دهد.

en: Display directional navigation
fa: نمایش ناوبری جهتی

en: Display navigation buttons to go back to the previous slide and move forward to the next slide.
fa: نمایش دکمه‌های حرکتی جهت بازگشت به اسلاید قبلی و حرکت به جلو به اسلاید بعدی.

en: Display control navigation
fa: نمایش ناوبری کنترلی

en: Display navigation buttons to select an individual slide.
fa: نمایش دکمه‌های ناوبری جهت انتخاب یک اسلاید واحد

en: Use thumbnails for control navigation
fa: استفاده از تصاویر بند انگشتی جهت ناوبری کنترل

en: Disable automatic slide transitions
fa: غیر فعال کردن انتقال خودکار اسلاید‌ها

en: For the use to manually navigate between slides.
fa: جهت حرکت دستی بین اسلاید‌ها

en: Enter a time in milliseconds. The pause time determines how long each slide is displayed before transitioning to the next slide.
fa: یک زمان را بر حسب میلی ثانیه وارد کنید. زمان توقف مشخص می‌کند که پیش از حرکت به اسلاید بعدی، یک اسلاید باید به چه مدت نمایش داده شود.

en: Upload a new slide image
fa: بارگذاری یک تصویر اسلاید جدید

en: Slider images
fa: تصاویر اسلاید

en: The title is used as alternative text for the slide image.
fa: از عنوان بعنوان متن جایگزین برای تصویر اسلاید استفاده می‌شود.

en: The description will be displayed with the slide image.
fa: توضیحات همراه با تصویر اسلاید نمایش داده می‌شود.

en: Link slide to URL
fa: پیوند دادن اسلاید به آدرس URL

en: Show slide on specific pages
fa: نمایش اسلاید در صفحات خاص

en: Select a transition. Selecting an option other than %default will force this slide to use the selected transition every time it appears. It overrides all other effect settings.
fa: یک حرکت انتقالی را انتخاب کنید. انتخاب گزینه‌ای به غیر از %default ، سبب می‌شود که این اسلاید، در هر زمان که ظاهر می‌شود، از این حرکت انتقالی استفاده کند. این گزینه، بر همه‌ی تنظیمات دیگر جلوه اولویت دارد.

en: Deleted the old banner thumbnails.
fa: تصاویر بند انگشتی بنر قدیمی حذف شدند.

en: Added a default transition to each slide where applicable.
fa: یک حرکت انتقالی پیش فرض به هریک از اسلایدها هر جا که امکان پذیر بود، افزوده شد.

en: Use thumbnails of each slide as control navigation buttons. In order for thumbnails to be displayed, a compatible theme is required.
fa: استفاده از تصاویر بند انگشتی هریک از اسلایدها به عنوان دکمه‌های ناوبری کنترل. برای این که تصاویر بند انگشتی نمایش داده شوند، به یک پوسته‌ی سازگار نیاز است.

en: Updated existing slide property names and added new properties.
fa: نام‌ ویژگی‌های اسلایدهای موجود به روز رسانی شدند و ویژگی‌های جدید افزوده شد.

en: <a href="@project_page">Nivo Slider</a> provides an easy and eye-catching way to showcase featured content.
fa: <a href="@project_page">Nivo Slider</a> یک روش آسان و چشم نواز برای به نمایش گذاشتن محتوای برجسته فراهم می‌نماید.

en: Nivo Slider provides a block which will determine where the slider is placed. Administrators or users with the Administer Nivo Slider permission will be able to configure slider settings by visiting the <a href="nivo_slider">Nivo Slider</a> administration page.
fa: Nivo Slider بلوکی را اینجاد می‌کند که تعیین خواهد کرد اسلایدر در کجا قرار بگیرد. مدیران یا کاربرانی که مجوز مدیریت Nivo Slider را دارند می‌توانند با رفتن به صفحه مدیریت <a href="nivo_slider">Nivo Slider</a> تنظیمات اسلایدر را انجام بدهند.

en: Nivo Slider provides two configuration pages: slides and options.
fa: Nivo Slider دو صفحه پیکربندی ایجاد می‌کند: اسلایدها و تنظیمات.

en: The <a href="@slides">slides</a> page provides an interface for managing the content of the slider. Slider content can be given a title or description, made into a link, reordered or restricted to displaying on a specific path.
fa: صفحه <a href="@slides">اسلایدها</a> رابطی را برای مدیریت محتوای اسلایدر فراهم می‌کند. محتوای اسلاید می‌تواند دارای عنوان یا توضیحات باشد، به آن پیوند داده شود، دوباره تنظیم شود یا به نمایش در مسیر خاصی محدود شود.

en: The <a href="@options">options</a> page provides an interface for configuring the slider. Slider options include general options, transitions and navigation.
fa: صفحه <a href="@options">گزینه‌ها</a> رابطی را برای پیکربندی اسلایدر فراهم می‌کند. گزینه‌های اسلایدر شامل موارد کلی، حرکت انتقالی و پیمایش می‌شود.

en: Removed obsolete variables.
fa: متغیرهای بلااستفاده حذف شدند.

en: Converted existing slide URIs to file IDs.
fa: URI های اسلایدهای موجود به شناسه‎ها‌ی فایل تبدیل شد.
