Nivo Slider (7.x-1.5) - en to ur translation catalogue (11 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Next
ur: اگلا

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Description
ur: وضاحت

en: Yes
ur: ہاں

en: No
ur: نہیں

en: Weight
ur: وزن

en: Name
ur: نام

en: Default
ur: طے شدہ

en: Published
ur: شائع شدہ

en: Navigation
ur: نیویگیشن
