Nivo Slider (7.x-1.6) - en to mg translation catalogue (6 entries)

en: Title
mg: Lohateny

en: Next
mg: Manaraka

en: Delete
mg: Fafaina

en: Description
mg: Andinindininy

en: Configuration
mg: Fanamboarana

en: Navigation
mg: Fitondrana
