Nivo Slider (7.x-1.6) - en to ps translation catalogue (16 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Next
ps: بل

en: Delete
ps: ړنګول

en: Description
ps: سپړنه

en: Weight
ps: وزن

en: Name
ps: نوم

en: Default
ps: تلواله

en: Theme
ps: ویینه

en: Published
ps: خپاره شوي

en: Prev
ps: پخوانی

en: General
ps: ټوليز

en: Configuration
ps: سازول

en: Navigation
ps: چليدنه

en: Rows
ps: کتارونه

en: Random
ps: ناټاكلى

en: Columns
ps: ستنې
