Nivo Slider (7.x-1.6) - en to sl translation catalogue (16 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Next
sl: Naslednja

en: Delete
sl: Izbriši

en: Description
sl: Opis

en: Weight
sl: Teža

en: Name
sl: Ime

en: Default
sl: Privzeto

en: Theme
sl: Tema

en: Options
sl: Možnosti

en: Published
sl: Objavljeno

en: Prev
sl: Prej

en: General
sl: Splošno

en: Configuration
sl: Nastavitve

en: Navigation
sl: Navigacija

en: Rows
sl: Vrste

en: Effect
sl: Učinek
