Nivo Slider (7.x-1.6) - en to te translation catalogue (12 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Next
te: తరువాత

en: Delete
te: తొలగించు

en: Description
te: వివరణ

en: Weight
te: భారం

en: Name
te: పేరు

en: Default
te: అప్రమేయం

en: Theme
te: అలంకారం

en: Options
te: ఎంపికలు

en: General
te: సాధారణ

en: Navigation
te: మార్గదర్శిని

en: Rows
te: వరుసలు
