Nivo Slider (7.x-1.7) - en to bo translation catalogue (22 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Next
bo: འོག་མ

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: Name
bo: མིང

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: Theme
bo: བརྗོད་གཞི

en: Options
bo: གདམ་ཚན

en: Published
bo: སྤེལ་ཟིན་པ

en: Prev
bo: གོང་མ

en: General
bo: སྤྱིར་བཏང

en: Configuration
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Navigation
bo: ཕྱོགས་སྟོན

en: Not installed
bo: སྒྲིག་འཇུག་བྱས་མེད

en: Rows
bo: ཕྲེང

en: Random
bo: ངེས་མེད

en: Installed
bo: སྒྲིག་འཇུག་བྱས་ཟིན

en: Usage
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Columns
bo: སྡེ་བ།

en: Effect
bo: སྣང་བརྙན

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
bo: སྦྲེལ་ལམ་སྤྱད་ནས་དྲ་ངོས་གཏན་འཁེལ་བྱེད་པ། ཕྲེང་རེ་རེའི་ནང་དུ་སྦྲེལ་ལམ་རྐང་རེ་འཇུག་དགོས། སྐར་རྟགས་སམ་'*' ནི་ཡིག་ཚབ་ཞིག་ཡིན། དཔེར་མཚོན་སྦྲེལ་ལམ་ལ། %blog་ནི་ཟིན་བྲིས་ཀྱི་དྲ་ངོས་དང་%blog-wildcard་ནི་རང་སྒེར་གྱི་ཟིན་བྲིས་ཡོངས་ལ་ཡིན། ད་དུང་%front ་ནི་མདུན་ངོས་ཡིན།
