Nivo Slider (7.x-1.7) - en to kn translation catalogue (22 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Next
kn: ಮುಂದಕ್ಕೆ

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: Weight
kn: ತೂಕ

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Default
kn: ಡೀಫಾಲ್ಟ್‍

en: Theme
kn: ಪರಿಸರವಿನ್ಯಾಸ

en: Options
kn: <b>ಆಯ್ಕೆಗಳು</b>

en: Published
kn: ಪ್ರಕಟಿತ

en: Effects
kn: ಪರಿಣಾಮಗಳು

en: Bar
kn: ಪಟ್ಟಿ

en: General
kn: ಜನರಲ್

en: Configuration
kn: ಸಂರಚನೆ

en: Navigation
kn: ಸಂಚಾರ

en: Rows
kn: ಅಡ್ಡಸಾಲುಗಳು

en: Random
kn: ಮನಸ್ಸಿಗೆ ಬಂದಂತೆ

en: Animation speed
kn: ಅನಿಮೇಶನ್ ವೇಗ

en: Installed
kn: ಅನುಸ್ಥಾಪಿಸಲಾದ

en: Usage
kn: ಬಳಕೆ

en: Columns
kn: ಕಾಲಂಗಳು

en: Light
kn: ತಿಳಿಯಾದ
