Nivo Slider (7.x-1.7) - en to si translation catalogue (7 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Next
si: ඊලඟ

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Description
si: විස්තරය

en: Name
si: නම

en: Configuration
si: හැඩගැස්‌වීම

en: Navigation
si: යාත්‍රණය
