Nivo Slider (7.x-1.12) - en to eu translation catalogue (22 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Next
eu: Hurrengoa

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Description
eu: Azalpena

en: Weight
eu: Pisua

en: Name
eu: Izena

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Theme
eu: Tema

en: Options
eu: Aukerak

en: Published
eu: Argitaratua

en: Prev
eu: Aur

en: General
eu: Orokorra

en: Configuration
eu: Konfigurazioa

en: Navigation
eu: Nabigazioa

en: Not installed
eu: Instalatu gabe

en: Rows
eu: Lerroak

en: Random
eu: Ausazkoa

en: Installed
eu: Instalatuta

en: Usage
eu: Erabilera

en: Effect
eu: Efektua

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
eu: Zehaztu orrialdeen bideak (paths) erabiliz. Lerro bakoitzean bide (path) bat idatzi. '*' komodina (wildcard) da. Adbz.: blogaren orrialdearen bidea %blog da eta blog pertsonalen bidea %blog-wildcard da. %front hasiera orria (front page) da.

en: Slides
eu: Diapositibak
