Node Accessibility (7.x-1.0-alpha1) - en to bs translation catalogue (12 entries)

en: delete
bs: obriši

en: Operations
bs: Operacije

en: Content
bs: Sadržaj

en: Disabled
bs: Onemogućen

en: Node ID
bs: Nod ID

en: actions
bs: akcije

en: Node
bs: Nod

en: Revisions for %title
bs: Revizije za %title

en: !date by !username
bs: !date od !username

en: revert
bs: vratiti

en: Revision
bs: Revizije

en: current revision
bs: trenutna revizija
