Node Accessibility (7.x-1.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (13 entries)

en: delete
ca: suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: Content
ca: Contingut

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Node ID
ca: ID del node

en: actions
ca: accions

en: Revision ID
ca: ID de la revisió

en: Line
ca: Línia

en: Revisions for %title
ca: Revisions per %title

en: !date by !username
ca: !date per !username

en: revert
ca: reverteix

en: Revision
ca: Revisió

en: current revision
ca: revisió actual
