Node Accessibility (7.x-1.0-alpha1) - en to eo translation catalogue (12 entries)

en: delete
eo: forigu

en: Operations
eo: Operacioj

en: Content
eo: Enhavo

en: Disabled
eo: Malŝaltita

en: actions
eo: agoj

en: ID
eo: Identigilo

en: Node
eo: Nodo

en: Revisions for %title
eo: Revizioj por %title

en: !date by !username
eo: !date de !username

en: revert
eo: malfari

en: Revision
eo: Revizio

en: current revision
eo: aktuala revizio
